01

02

Sannija Dilāne
Make up & hair

Pucēt meitenes, likt make up un veidot matus man jau patika bērnībā, to visu es darīju pēc savas stila izjūtas un pēc informācijas ko guvu no literatūras, eksperimentējot uz draudzenēm.
2004.gadā nolēmu to visu apgūt profesionālā līmenī un iestājos Starptautiskajā grima mākslas skolā kur ieguvu diplomu šajā jomā, kopš tā laika lieku visu veidu make up profesionālā līmenī.
Darba pieredze šajā jomā ir salonos, fotosesijās, žurnālos, reklāmās u.c.
Papildus meikapam nolēmu apgūt arī matu veidošanas, griešanas un krāsošanas tehnikas kā arī nagu kopšanu.
Mani interesē viss skaistais, esmu mācījusies arī interjera dizainu un floristiku.
2009. gadā pabeidzu Pilsētas fotoklubā fotografēšanas pamatus un to ļoti labi apvienoju ar pārējo savu darbošanos.

Kādu laiku strādāju Kolonnā un Douglas veikalos kā pārdevēja-konsultante, vizāžiste un pārzinu arī plaša patēriņa dekoratīvo kosmētiku un nepieciešamības gadījumā varu ieteikt jums atbilstošāko.

2019.gadā apguvu āfrikāņu bizīšu pīšanas tehnikas gan klasiskajā, gan braida tehnikā, jo man tas liekas interesants veids kā padarīt savu ikdienu krāsaināku un interesantāku.

 

2020. gadā nolēmu papildināt savas zināšanas skaistumkopšanā un izgāju sejas kopšanas speciālistes kursus, jo svarīgi ir ne tikai lietot dekoratīvo kosmētiku ādas nepilnību maskēšanai un skaistā izcelšanai, bet arī zināt kā to pareizi kopt ikdenā izvēloties pareizos kopšanas līdzekļus. 


Strādāju pārsvarā ar profesionālo dekoratīvo, sejas kopšanas un matu kopšanas kosmētiku.

  • 03
  • 05
  • 06